pierwszy katalog twórców zero waste
pierwszy katalog twórców zero waste

Wielorazówka

Wielorazówka to mama i córka, które razem zdecydowały się zacząć szyć woreczki dla rodziny i przyjaciół, a potem samo poszło! Bardzo wciągnęły się w tematykę zero waste i już od ponad roku pracują nad wielorazowymi produktami. 

Na swojej stronie sprzedają wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria zero waste, również innych producentów.

Produkty zero waste do kuchni: myjki, ściereczki kuchenne, woreczki na warzywa i pieczywo, termosy, woskowijki, etui na sztućce, szklane kubki, bambusowe słomki i sztućce, biodegradowalne worki na śmieci, eko tabletki do zmywarki, musy czyszczące.

Produkty zero waste do łazienki: rękawice do demakijażu, płatki kosmetyczne, wkładki higieniczne i laktacyjne, mydła, szczoteczki do zębów, lniane kosmetyczki, maszynki do golenia, kieszonki na mydło, drewniane szczotki do masażu i do mycia, bambusowe patyczki do uszu, kubeczki menstruacyjne.

Kosmetyki zero waste: olejki do brody, dezodoranty, hydrolaty, glinki, maseczki, pasty do zębów, szampony w kostce, nici dentystyczne, balsamy do ust, oleje.

Zdjęcia pochodzą ze strony Wielorazówka.

chusteczka rękawica do mycia twarzy woreczek worki worek ekotorba waciki wkładka higieniczna laktacyjna ściereczka mydło 4 szpaków szpaki naturologii naturologia ajeden myjka kieszonka drewniana szczotka bambusowa słomka woskowijka owijka bee wrap szczoteczka lniana kosmetyczka len maszynka do golenia, szklany kubek kubeczek menstruacyjny kuchnia biodegradowalny kompostowalny ekologiczne ekologiczny kuchenna musy czyszczące olejek glinka maseczka pasta nić dentystyczna frotka gumka do włosów gumki scrunches lniana