Miasto Gdańsk

9 wpisów

Znajdziesz tutaj produkty zero waste z Gdańska, m.in. woreczki, kosmetyki w szkle, odzież i akcesoria z tkanin z odzysku, a także upcyclingowe cuda. 

Wspieraj lokalne marki i wybierz produkty ręcznie robione z pasją. 

świeca sojowa wegańska o zapachu tęczy, ręcznie robiona przez Naomi Candle

Naomi Candle

Naomi Candle to ręcznie robione świece sojowe, prosto znad Bałtyku. Świece o cudownych zapachach, naturalne i nieszkodliwe.

Produkty: świece sojowe, woski zapachowe

świece sojowe naturalne w szklanych słoiczkach firmy Wosk i knot

Wosk i knot

Wosk i knot to świece zapachowe ręcznie robione w Trójmieście. Są to produkty pochodzenia naturalnego, bezpieczne dla środowiska, a także ludzkiego zdrowia. Dzięki zapachowym olejkom każda ze świec wytwarza niesamowitą atmosferę we wnętrzu.

Produkty: świece sojowe, zestawy świec i akcesoria.

glinka pomarańczowa do twarzy i ciała w szklanym słoiczku firmy rosa panna poranna

Rosa. Panna Poranna

Rosa. Panna Poranna to polska rodzinna manufaktura kosmetyków naturalnych, które można stosować solo, albo mieszać i łączyć według podanych na ich blogu receptur.
Kosmetyki tworzone są z naturalnych składników z dbałością o szczegóły i pakowane do szklanych opakowań.

Produkty: glinki, hydrolaty, kwas hialurowy, oleje kosmetyczne, olejki do demakijażu, skwalan, peelingi roślinne, sok z aloesu, spirulina, balsamy do ust.

olej-z-pestek-malin

Manufaktura Natura

Manufaktura Natura to naturalne kosmetyki o prostych składach, tworzone z pasją. Produkty są tworzone w oparciu o zrównoważony proces produkcji. Wspierając Manufakturę sprawiasz, że miejscowa ludność uzyska regularny dochód i pozwolisz na rozwój infrastruktury miejsc, które stale się rozwijają.

Produkty: kremy, serum, hydrolaty, glinki, oleje, peelingi, olejki eteryczne, scruby do ust, oleje do masażu.