Miasto Lublin

4 wpisy

Znajdziesz tutaj produkty zero waste z Lublina, m.in. woreczki, kosmetyki w szkle, odzież i akcesoria z tkanin z odzysku, a także upcyclingowe cuda. 

Wspieraj lokalne marki i wybierz produkty ręcznie robione z pasją. 

szklane słoiczki z kremami do twarzy: krem normalizujący, krem odmładzający, wzmacniający i ochronny

Kwiat paproci

Kwiat paproci to marka wegańskich kosmetyków naturalnych, powstała z miłości do bezpiecznej pielęgnacji. Wyróżniają się w pełni naturalnymi składami, wysoką jakością produktów oraz ekologicznym opakowaniem.

Produkty: kremy do twarzy i szampony w kostce.

świeca naturalna sojowa o zapachu zielonego jabłka z ilustracją ani z zielonego wzgórza

DeLight Candles

DeLight Candles to mała manufaktura, która tworzy świece inspirowane literaturą. Do produkcji używają naturalnego wosku sojowego, najlepszych olejków zapachowych i drewnianych knotów. Świece wylewają i pakują ręcznie.

Produkty: świece inspirowane literaturą.

opaska na włosy lniana szara z wiązaniem z przodu produkcja polska

SISTU

SISTU to mała, niezależna lubelska marka stworzona przez dwie siostry, Anię i Agnieszkę. Swoje ubrania tworzą od początku do końca lokalnie w Polsce w duchu „slow fashion”. Szyte są w małej szwalni przez zaprzyjaźnione krawcowe. Wykorzystują polskie dzianiny i tkaniny posiadające certyfikat Oeko-tex® Standard.
W trosce o naszą planetę od kilku lat starają się wdrażać filozofię „less waste”, m.in. umożliwiając naprawę lub modyfikację zakupionych ubrań, a także tworząc frotki z resztek materiałów.

Produkty: sukienki, spódnice, spodnie, bluzki, bluzy, ubrania dla mam, gumki i opaski do włosów.

swiece-naturalne-z-wosku-pszczelego

SWOYE

SWOYE to niewielka manufaktura na wschodzie Polski, w której powstają naturalne świece. Produkty tworzone są z organicznych składników – wosku pszczelego oraz bawełnianych knotów, a następnie zamykane w słojach z ciemnego szkła lub zwijane w rolkę.

Produkty: świece klasyczne, świece stołowe, świece w słoju.