Miasto Katowice

6 wpisów

Znajdziesz tutaj produkty zero waste z Katowic, m.in. woreczki, kosmetyki w szkle, odzież i akcesoria z tkanin z odzysku, a także upcyclingowe cuda. 

Wspieraj lokalne marki i wybierz produkty ręcznie robione z pasją. 

osoba stojąca tyłem z workiem na plecach z motywem roślinnym

Poshyte

Poshyte to torebki i akcesoria z materiałów z drugiej ręki. Na drodze upcyklingu zmieniają niechciane tkaniny i znoszone ubrania w unikalne worko-plecaki, shopperki i kopertówki.

Produkty: torebki, torby, plecaki, akcesoria, shopperki, kopertówki, scrunchies, gumki do włosów, piórniki, listonoszki, workoplecaki, kosmetyczki.

bizuteria-zloto-maly-ksiaze

Fanny & Franz

Fanny & Franz to przede wszystkim upcyclingowa biżuteria w industrialnym stylu z nutką nostalgii, skierowana do kobiet i mężczyzn ceniących sobie indywidualność.

Produkty: pierścionki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki, mankietówki, broszki i inne.

szampony-w-kostce

Herbs&Hydro PURE

Herbs&Hydro to jedne z najpopularniejszych szamponów w kostce w Polsce. Naturalne, bez chemii, pakowane w duchu zero waste. Dostępne w wielu sklepach stacjonarnych w Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Bydgoszczy i innych. Wszystkie adresy znajdziesz tu.

Produkty: szampony w kostce, odżywki do włosów w kostce, mydła w kostce, mydła w płynie, szampony do brody, oliwa magnezowa, olejek do brody.