Miasto Białystok

4 wpisy

Znajdziesz tutaj produkty zero waste z Białegostoku, m.in. woreczki, kosmetyki w szkle, odzież i akcesoria z tkanin z odzysku, a także upcyclingowe cuda.

Wspieraj lokalne marki i wybierz produkty ręcznie robione z pasją. 

zestaw less waste gumka do włosów opaska i waciki materiałowe

Euforia

Euforia to ekologiczne damskie akcesoria z certyfikowanych, naturalnych tkanin lub z materiałów z drugiej ręki.

Znajdziecie tutaj zarówno akcesoria do włosów, dodatki do domu jak i produkty, które pomogą Ci ograniczyć plastik i zastąpić jednorazówki.

Produkty: scrunchies, opaski do włosów, woreczki na owoce i warzywa, worki na pieczywo, poszewki na poduszki, torby, kosmetyczki, waciki wielorazowe.

dezodorant-w-kremie-cytrusowy

Mglife

Mglife to w 100% naturalne kosmetyki oraz świece, tworzone w oparciu o największą troskę o jakość, subtelny zapach i skuteczność działania. Surowce, z których są wytwarzane kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Mglife do produkcji używa wyłącznie szklanych opakowań, które można ponownie wykorzystać w domowym zaciszu.

Produkty: musy do ciała, dezodoranty, sole do kąpieli, świece.

olej-z-pestek-malin

Manufaktura Natura

Manufaktura Natura to naturalne kosmetyki o prostych składach, tworzone z pasją. Produkty są tworzone w oparciu o zrównoważony proces produkcji. Wspierając Manufakturę sprawiasz, że miejscowa ludność uzyska regularny dochód i pozwolisz na rozwój infrastruktury miejsc, które stale się rozwijają.

Produkty: kremy, serum, hydrolaty, glinki, oleje, peelingi, olejki eteryczne, scruby do ust, oleje do masażu.