Możesz również polubić
W White Cloud Handmade tworzona jest odzież z kolorowych pościeli. A z resztek tkanin, materiałów z drugiej ręki oraz jeansów, powstają akcesoria takie jak workoplecaki, eko torby, woreczki wielorazowe czy płatki kosmetyczne.
Produkty: sukienki, bluzki, spodnie, workoplecaki, eko toby, woreczki wielorazowe, płatki kosmetyczne, kołnierze, gumki scrunchie
Wielorazówka to mama i córka wciągnięte w tematykę zero waste. Na ich stronie znajdziesz wszystkie najpotrzebniejsze produkty zero waste, nie tylko ich produkcji.
Szczypta to pracownia na terenie Poznania. Do szycia używają oni bawełny, zestawienia wełen, jeansów itd. Ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością, gdyż w dużej części robione są z resztek materiałów wysokiej jakości.
Produkty: worki, plecaki, torby, nerki, ubrania, etui na laptopa, woreczki na warzywa.
Darnina to mała pracownia w Beskidzie Wyspowym, w której kryje się i tworzy Weronika. Znajdziecie tu między innymi akcesoria uszyte z barwionych lokalnymi roślinami naturalnych tkanin z odzysku oraz lniane maskotki autorskich projektów.
Produkty: ubranka dla dzieci, torebki, przytulanki, fartuszki i wiele innych.


